NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dražičky, lakovací kabina Dražičky, lakovací box Dražičky, lakovací stěna Dražičky, stříkací box Dražičky, stříkací kabina Dražičky, stříkací stěna Dražičky, vybavení lakoven Dražičky, odsávací stěna Dražičky, odsávací box Dražičky, odsávací box na lepidla Dražičky, stříkací box s odsáváním Dražičky, filtry do lakovny Dražičky, filtry do stříkacích kabin Dražičky, filtr do lakovacího boxu Dražičky, odsávací stěna pro lakování Dražičky, prodej lakovacích boxů Dražičky.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 20, Strakonice, Šumperk, Praha 17, Kladno, Praha-Velká Chuchle, Chomutov, Praha-Kunratice, Prachatice, České Budějovice, Praha-Nedvězí, Vsetín, Česká Lípa, Olomouc, Plzeň-jih, Ústí nad Orlicí, Plzeň-město, Jeseník, Tachov, Jihlava, Praha 11, Praha-Dolní Chabry, Pardubice, Karviná, Rokycany, Hlavní město Praha, Hodonín, Praha-západ, Ostrava-město, Praha 18, Praha 5, Praha-Libuš, Praha 21, Kutná Hora, Praha-Koloděje, Praha-východ, Praha 7, Brno-venkov, Praha-Šeberov, Praha 15, Praha 3, Praha-Benice, Rakovník, Zlín, Domažlice, Žďár nad Sázavou, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Uherské Hradiště, Praha-Satalice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.