NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Deštné v Orlických horách, lakovací kabina Deštné v Orlických horách, lakovací box Deštné v Orlických horách, lakovací stěna Deštné v Orlických horách, stříkací box Deštné v Orlických horách, stříkací kabina Deštné v Orlických horách, stříkací stěna Deštné v Orlických horách, vybavení lakoven Deštné v Orlických horách, odsávací stěna Deštné v Orlických horách, odsávací box Deštné v Orlických horách, odsávací box na lepidla Deštné v Orlických horách, stříkací box s odsáváním Deštné v Orlických horách, filtry do lakovny Deštné v Orlických horách, filtry do stříkacích kabin Deštné v Orlických horách, filtr do lakovacího boxu Deštné v Orlických horách, odsávací stěna pro lakování Deštné v Orlických horách, prodej lakovacích boxů Deštné v Orlických horách.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Libuš, Praha-Řeporyje, Praha-Březiněves, Kladno, Šumperk, Praha-Velká Chuchle, Praha-Lysolaje, Příbram, Praha-Kolovraty, Teplice, Svitavy, Strakonice, Brno-město, Domažlice, Hodonín, Praha-Benice, Praha 12, Hradec Králové, Praha 19, Praha-Slivenec, Mladá Boleslav, Praha-Běchovice, Praha-Suchdol, Praha-Zličín, Frýdek-Místek, Bruntál, Jihlava, Ústí nad Labem, Praha-Újezd, Praha 8, Praha-Štěrboholy, Praha-Nedvězí, Most, Trutnov, Praha 14, Písek, Praha 20, Mělník, Praha-Dolní Počernice, Praha 5, Praha 1, Praha-Šeberov, Cheb, Praha-Dolní Chabry, Vsetín, Česká Lípa, Děčín, Praha-Lipence, Praha 3, Praha-Královice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.