NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Děkanovice, lakovací kabina Děkanovice, lakovací box Děkanovice, lakovací stěna Děkanovice, stříkací box Děkanovice, stříkací kabina Děkanovice, stříkací stěna Děkanovice, vybavení lakoven Děkanovice, odsávací stěna Děkanovice, odsávací box Děkanovice, odsávací box na lepidla Děkanovice, stříkací box s odsáváním Děkanovice, filtry do lakovny Děkanovice, filtry do stříkacích kabin Děkanovice, filtr do lakovacího boxu Děkanovice, odsávací stěna pro lakování Děkanovice, prodej lakovacích boxů Děkanovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Trutnov, Domažlice, Praha-Šeberov, Praha 9, Beroun, Nymburk, Ústí nad Orlicí, Opava, Ostrava-město, Praha-Újezd, Svitavy, Šumperk, Brno-venkov, Praha 8, Praha-Suchdol, Praha-Dubeč, Praha-Březiněves, Žďár nad Sázavou, Praha-Velká Chuchle, Pardubice, Praha-Dolní Měcholupy, Rakovník, Chomutov, Jeseník, Plzeň-jih, Praha 14, Český Krumlov, Blansko, Klatovy, Praha 7, Praha-Zbraslav, Příbram, Praha-Ďáblice, Rokycany, Praha-Lochkov, Plzeň-sever, Praha-Lipence, Havlíčkův Brod, Prostějov, Praha 17, Praha 18, Praha-Nebušice, Tábor, Praha-Koloděje, Plzeň-město, Praha 12, Břeclav, Náchod, Praha 1, Praha 6, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.