NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Borovná, lakovací kabina Borovná, lakovací box Borovná, lakovací stěna Borovná, stříkací box Borovná, stříkací kabina Borovná, stříkací stěna Borovná, vybavení lakoven Borovná, odsávací stěna Borovná, odsávací box Borovná, odsávací box na lepidla Borovná, stříkací box s odsáváním Borovná, filtry do lakovny Borovná, filtry do stříkacích kabin Borovná, filtr do lakovacího boxu Borovná, odsávací stěna pro lakování Borovná, prodej lakovacích boxů Borovná.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Ústí nad Orlicí, Praha-Přední Kopanina, Praha-Benice, Praha-Dolní Měcholupy, Havlíčkův Brod, Strakonice, Tachov, Praha-Dolní Chabry, Plzeň-město, Praha-Šeberov, Prachatice, Praha 5, Teplice, Praha 22, Znojmo, Praha-Klánovice, Praha 16, Brno-venkov, Jihlava, Praha 19, Praha 2, Louny, Blansko, Praha-Velká Chuchle, Rychnov nad Kněžnou, Praha 6, Most, Praha 3, Praha 18, Liberec, Praha-Zbraslav, Kolín, Kladno, Chrudim, Praha 10, Praha-Kunratice, Žďár nad Sázavou, Jeseník, Praha 17, Břeclav, Příbram, Klatovy, Nymburk, Praha-Dubeč, Jindřichův Hradec, Praha 12, Praha 14, Praha 20, Hlavní město Praha, Semily, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.